Громадськість Бердичева вшанувала Захисників України (фото)

У день величного християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці біля Меморіалу «Слава Героям!» бердичівляни вшанували мужність та героїзм українських патріотів усіх поколінь, захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності української держави – Захисників України.

Князівські дружини, безстрашні запорожці, жертовні вояки УНР, самовіддані ветерани 2-ї Світової і, зрештою, сьогоднішні Герої, котрі увібрали в себе найкращі чесноти пращурів – Бердичів пам’ятає та шанує подвиг оборонців України.

День Захисника України, зазначили на зібранні, є даниною пам’яті тисячам воїнів, які загинули у битвах за свободу, волю та єдність рідної країни. Громада Бердичева завжди берегтиме світлу пам’ять про своїх синів, про усіх співвітчизників, котрі віддали життя за Україну, за її народ, за кожного з нас.