Соціальні заходи в період карантину

На час запровадження карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Бердичівським міським центром соціальних служб проводиться низка заходів щодо підтримки населення міста, яке опинилося у складних життєвих обставинах.

Зокрема, працівниками Бердичівського міського центру соціальних служб за сприяння виконавчого комітету Бердичівської міської ради відвідано більше 500 сімей/одиноких осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та доставлено продукти харчування, речі першої необхідності, надано соціальні послуги відповідно до потреб. Особлива увага приділялась сім’ям, діти з яких були вихованцями інтернатних закладів області. Робота триває.

Звернення мешканців міста, які потребують допомоги, приймаються Бердичівським міським центром соціальних служб

за тел. 04143  4-23-34 та електронну пошту berd-mcsssdm@ukr.net.