Бердичів

міська рада

Василь Мазур привітав колектив Бердичівської фабрики одягу зі 100-річним ювілеєм

Свої перші сто років відзначила легендарна бердичівська «швейка»  – ПАТ «Бердичівська фабрика одягу». Зі знаковим ювілеєм колектив підприємства привітав міський голова Василь Мазур.

Тонке відчуття стилю, вишуканий смак, слідування найсучаснішим тенденціям, незмінне прямування до досконалості – такими бердичівських майстрів-швейників знають не лише в області та країні, а й в усьому світі.

Від імені міської ради, виконавчого комітету та усієї громади Василь Мазур подякував колективу, очолюваному Галиною Стукало, за гарну працю, за те, що завжди беруть активну участь у житті міста, за професіоналізм найвищого ґатунку. Хай надійними будуть партнери, по-доброму заздрять конкуренти, а світове визнання розширює горизонти взаємовигідної співпраці і множить вікову славу бердичівських швейників, побажав ювілярам міський голова. А ще – оптимізму та подальших професійних успіхів, добробуту та достатку, здоров’я і миру.

Довідка:  

Бердичівська швейна фабрика створена  в 1920 роки на базі швейних майстерень. В 1925 році перейменована  на швейну фабрику «Бердичів-швея». В серпні 1995 року фабрика була зареєстрована як Відкрите акціонерне товариство «Бердичівська фабрика одежі» з колективною формою власності. В 2011 році підприємство перейменоване на Публічне акціонерне товариство «Бердичівська фабрика одягу». З 2018 року підприємство перейменоване на Приватне акціонерне товариство «Бердичівська фабрика одягу».

За роки свого існування підприємство досягло значних результатів у забезпеченні споживчого ринку різноманітною високоякісною продукціє,воно стало відомим далеко за межами Бердичева та є гордістю нашого міста.

Технологія виробництва та якість продукції відповідає міжнародним стандартам, про що свідчать неодноразові нагороди, а саме: «Платинова зірка» якості продукції серед фірм виробників одягу 62  країн, диплом  лауреата Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота фортуна», диплом переможця регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України», почесна грамота «Золоте гроно хмелю» за високу якість продукції, диплом лауреата Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків 2011 року», відзнаки року «Його величність Виробник», диплом «Кращий суб’єкт зовнішнього ринку по Житомирській області» тощо.

Колектив підприємства береже вірність столітнім традиціям високої майстерності, якості, гарантованій надійності продукції.