Бердичів

міська рада

Василя Мазура нагородили Орденом міста Бердичева (фото)

Василю Мазуру – міському голові Бердичева 2002-2020 рр. – вручили Орден міста Бердичева. Церемонія нагородження відбулася у колі колективу працівників виконавчого комітету, в якому Василь Мазур пропрацював 23 роки, 18 з яких – на посаді голови міста.

27.11.2020 р. розпорядження про нагородження Василя Мазура підписав в. о. міського голови Сергій Онофрійчук. Текст розпорядження наводиться нижче:

«Розглянувши звернення членів виконавчого комітету Бердичівської міської ради – керівників підприємств, установ та організацій міста, схвалене на засіданні виконавчого комітету 23.11.2020, відповідно до Положення про порядок нагородження орденом міста Бердичева, затвердженого рішенням міської ради від 11.02.2003 № 136 «Про Положення про порядок нагородження орденом  міста  і Положення про відзначення Почесним знаком міста», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

За багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розбудову та розвиток усіх галузей міського господарства, впровадження нових форм господарювання, кваліфікований підхід до вирішення питань життєдіяльності міста, збереження  історичних та примноження кращих сучасних традицій полікультурного центру Житомирщини, забезпечення міжнаціональної, міжконфесійної злагоди у громаді, розширення і зміцнення міжнародних зв’язків та мудре керівництво територіальною громадою м. Бердичева протягом 2002-2020 років, нагородити орденом міста Бердичева Мазура Василя Костянтиновича – Бердичівського міського голову»