Бердичів

міська рада

Капітальний ремонт вулиці Білопільської – у самому розпалі (фото)

Вже майже повністю заасфальтована одна сторона плюс почали «одягати» в асфальт тротуар: капітальний ремонт вулиці Білопільської – у самому розпалі.

Білопільська стала останньою з 5-ти бердичівських вулиць, що їх було включено до переліку об’єктів, ремонт яких здійснювався за рахунок державного дорожнього фонду, нагадує в. о. Бердичівського міського голови Сергій Онофрійчук. У 2019-му, продовжує, за рахунок коштів міського бюджету виготовили відповідні п’ять проєктів – на Вінницьку, Житомирську, Варварівську, Богданівську і, власне, на Білопільську. Окрім того, було здійснено перерахунок кошторису по мосту, що проходить над залізничною колією на Житомирській. Роботи на цьому об’єкті також здійснюються за рахунок дорожнього фонду. Участь Бердичева у всіх цих проєктах – співфінансування у розмірі близько 10,0 млн. грн. Загальна вартість робіт – понад 60,0 млн. грн. Зі слів Сергія Онофрійчука, є підстави (принаймні так запевнив підрядник) сподіватися, що усі роботи будуть завершені у цьому році.

Договір на ремонт укладено між обласним департаментом регіонального розвитку та генеральним підрядником, зазначає: фінансуються роботи через облдержадміністрацію, вона ж виступає у ролі їхнього замовника, а також контролера з якості та термінів виконання робіт.  

І керівництво міста в особі Василя Мазура, і бердичівська громада висловлюють щиру вдячність голові Житомирської ОДА Віталію Бунечку та його команді за підтримку пропозицій і включення вищевказаних об’єктів до переліку ДДФ. Місто має надію, що така співпраця Бердичева й області продовжуватиметься.

Ще починаючи з весни 2020-го, інформує далі Сергій Онофрійчук, було виготовлено проєктну документацію на ряд вулиць. За аналогічним принципом місто їх також має запропонувати включити до переліку робіт, що фінансуватимуться за рахунок державного дорожнього фонду. Мова йде про:

  • Вул. Бистрицьку (кол. Войкова) – капремонт плюс капремонт тротуарів з обох боків до Центрального кладовища;
  • Вул. Короленка – у т. ч. облаштування кишені для стоянки авто біля приміщення ЦПМСД і дитячої поліклініки та облаштування тротуарів;
  • Завершення виготовлення проєктної документації на капітальний ремонт частин вул. Європейської. Ремонтувати мають ділянку від Універмагу до Центральної площі, а також ділянку від площі Мистецької до Автовокзалу. Передбачено й облаштування тротуарів по Європейській у тих місцях, де вони ще невідремонтовані.