Бердичів

міська рада

На міському пляжі розпочали монтаж громадської вбиральні (фото)

На міський пляж доставили нову громадську вбиральню та розпочали монтаж. У 2019 році, за ініціативи міського голови Василя Мазура, облаштування трьох таких вбиралень було включено до плану фінансування на 2020-й. Вирішили, що облаштовуватимуть їх у місцях із великим скупченням відпочиваючих та туристів – на провулку Пляжному, на площі Соборній (біля Музею історії м. Бердичева) та у Парку ім. Тараса Шевченка.

Цьогоріч виготовили три проєкти на підключення комунікацій та влаштували тендерні процедури, які через відсутність бажаючих кандидатів відчутно затягнулися. Окрім того, було проведено тендер на виготовлення та постачання громадської вбиральні на провулок Пляжний: сюди вже підведено воду, каналізацію та встановлено платформу на якій розташується вбиральня.

Розпочато роботи з облаштування мереж до майбутньої вбиральні, що біля Музею історії. Укладено договір на виготовлення самої вбиральні. До кінця року, сподіваються у місті, встановлення відбудеться.

Залишається Парк ім. Шевченка… Через обмеженість коштів туди придбати вбиральню не вдалося. Втім, відповідний проєкт на роботи є, тож залишається отримати підтримку новообраних депутатів і включити цей об’єкт до плану на 2021-й рік. Тоді з початком весни можна буде здійснити усі необхідні роботи.

Замовником усіх трьох вбиралень виступає КП «Бердичівкомунсервіс», у подальшому визначатимуться з тим, хто відповідатиме за їхнє утримання. А поки що бердичівлян та гостей міста переконливо просять належним чином поставитися до міського майна і не займатися шкідництвом. Вбиральні – доволі недешеві (вартість однієї – понад 400,0 тис. грн.), сучасні, комфортні, у т. ч. для маломобільних верств населення, матусь із дітьми тощо.