Бердичів

міська рада

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на посади педагогічних працівників комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради

Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради оголошує конкурсний відбір на посади педагогічних працівників комунальної установи «Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр» Бердичівської міської ради (далі – КУ «Бердичівський ІРЦ»), а саме:

 • вчитель-дефектолог (1 штатна одиниця -1 ставка);
 • вчитель-логопед (1 штатна одиниця – 0,5 ставки);
 • вчитель-реабілітолог (2 штатні одиниці – 2 ставки).

Місце знаходження закладу: місто Бердичів, вулиця Генерала Луппова,14.

          1. Умови призначення та умови оплати праці

          Педагогічні працівники КУ «Бердичівський ІРЦ» призначаються на посади за результатами конкурсного відбору.

Посадовий оклад педагогічних працівників Центру відповідає 13 тарифному розряду, а також доплати та надбавки у відповідності до діючої системи оплати праці працівників бюджетної сфери. Щорічна основна відпустка у кількості 56 календарних днів.
          Режим робочого часу та часу відпочинку – 40-годинний робочий тиждень з перервою на обід та відпочинок протягом робочого дня, двома вихідними днями при 5-денному робочому тижні.

          2. Кваліфікаційні вимоги

          На посади педагогічних працівників КУ «Бердичівський ІРЦ» призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», та стаж роботи за фахом більше 3-х років (у 60% працівників закладу).

          3. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

 • копія паспорта громадянина України;
 • письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи за фахом (як правило, не менше 3-х років);
 • копія (копії) документа (документів) про вищу педагогічну (психологічну) освіту ступеня магістра за спеціалізацію вчителя-дефектолога (олігофренопедагог, тифлопедагог), вчителя-реабілітолога із додатками,  присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • письмова згода на збір та обробку персональних даних (зразок додається).
            Перелік документів, зазначених в оголошенні, є вичерпним. 
            Кандидати на вакантні посади педагогічних працівників Центру можуть надати інші документи, які, на їх думку, підтверджують їх професійні чи моральні якості.

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, у поданій заяві має зазначити необхідні модифікації й адаптації з метою забезпечення її прав на рівні з іншими особами.

          4. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору

          Конкурсний відбір проходить у наступні етапи:

1). Прийняття документів для участі у конкурсному відборі за адресою: 
місто Бердичів; площа Центральна, 1; управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, кабінет № 64, контактна особа – Катинська Ірина Іванівна (телефон (04143) 2-22-29) з 01 грудня  2020  по 18 грудня 2020 року (включно). Документи приймаються у робочі дні вказаного періоду з 9.00 до 17.00 (з урахуванням часу обідньої перерви з 13.00 до 14.00).

2). Засідання конкурсної комісії із перевірки поданих документів на відповідність установленим чинним законодавством вимогам, із прийняття рішення про допуск претендентів до  участі у конкурсі.

Дата і місце проведення засідання: 21 грудня 2020 року, місто Бердичів; площа Центральна, 1; управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, кабінет № 62. 

3). Засідання конкурсної комісії із проведення кваліфікаційного іспиту претендентів на знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами та знання основ спеціальної педагогіки (по 3 питання за вказаними напрямами).

Дата і місце проведення засідання: 22 грудня 2020 року, місто Бердичів; площа Центральна, 1; управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, кабінет № 62. 

4). Засідання конкурсної комісії із проведення співбесіди з претендентами та визначення переможців конкурсу за кожною посадою.

Дата і місце проведення засідання: 23 грудня 2020 року, місто Бердичів; площа Центральна, 1; управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради кабінет № 62.

          5. Додаткову інформацію стосовно конкурсного відбору можна отримати у директора Бердичівського ІРЦ Верещак Людмили Борисівни за тел. (04143) 4-25-45, e-mail: berd_irc@ukr.netberd_irc@ukr.net

Останні новини