Бердичів

міська рада

Бердичівлянам на замітку: знищений сміттєвий контейнер – крок до підвищення тарифу (фото)

Чергові два сміттєві контейнери пали жертвами невідомих паліїв – цього разу спалені пластикові баки єврозразка виявили у подвір’ї багатоповерхівки, що на Б. Хмельницького, 3а.

Псувати нові контейнери у місті почали десь із середини літа – власне, відтоді, як почали встановлювати, інформує директор ТОВ «Полісся-Екосфера» Андрій Борисов. Відкручували колеса, підпалювали. Так вогнем було знищено контейнери на Стадіонній, на вул. Пителя, Братів Міхеєвих, Вінницькій, тепер ось на Хмельницького. Частина з них належить «Екосфері», частина – МК ВЖРЕП № 7, вартість кожного – близько 6,0 тис. грн.

Скоріш за все, зловмисники думають, мовляв, майно нічийне, тож чому б і ні, припускає Андрій Борисов, але є тут невеличкий нюанс.

До тарифів на вивезення сміття, нагадує, включено і придбання таких контейнерів. Розраховано, що за рік «Полісся-Екосфера» має закупити близько 100 контейнерів. Підприємство їх закупило і навіть з невеличким запасом.

Але запас колись, таки, скінчиться і коштів, аби на місце спаленого контейнера встановити новий може й не виявитися. І тоді шлях один – підвищувати тариф, щоби здійснити чергову закупку. Так що перед тим, як взятися за сірники чи запальничку, бажаючим слід добре подумати, чим можуть обернутися їхні дії для інших.