Бердичів

міська рада

Бердичівські гармаші відзначили День Збройних Сил України (фото)

У гарнізонному Будинку офіцерів військовослужбовці 26 бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича, волонтери та представники влади відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний День волонтера.

Зі слів командира бригади Андраника Гаспаряна, дата 6 грудня є символічною та визначальною для вітчизняних Збройних Сил. 100 років тому армія Української Народної республіки здійснила свій Перший зимовий похід. У той час бої на території України були програні і її військо перебувало поза межами своєї держави. Близько 5 тисячі вояків здійснили рейд, що тривав пів року. Тож ті, хто стверджує, мовляв, незалежність далася Україні легко й безкровно, підкреслив комбриг, має пам’ятати: за неї воювали багато поколінь захисників.

Окрім того, нагадав Андраник Гаспарян, саме 6 грудня народився патрон 26 артилерійської бригади генерал-хорунжий Роман Дашкевич – засновник артилерії Української республіки та молодіжних патріотичних організацій, котрий стояв у витоків української державності.

Нинішнім гармашам полковник традиційно побажав мирного неба над головою, своєї, української, землі під ногами і щоби у повному складі повернулися до місця постійної дислокації живими й неушкодженими.

З вітальним словом до артилеристів звернувся присутній на урочистостях Бердичівський міський голова. У Бердичеві, зазначив Сергій Орлюк, завжди цінували й шанували професію військового. І коли до України прийшла війна, вони довели, що гідні цієї поваги. Немає, мабуть, у бердичівській громаді родини, якої б не торкнулися бойові дії  на сході країни, у кожного є чи то члени сім’ї, чи то близькі, чи знайомі, котрі служили або служать у Збройних Силах. Від страшної війни, продовжив Сергій Орлюк, Бердичів відділяють вони – відважні захисники, які мужньо стримують агресора. За це їм – низький уклін та безмежна дяка.

Міський голова привітав зі святами артилеристів і волонтерів та відзначив Грамотами Бердичівської міської ради й виконавчого комітету військовослужбовців бригади. А Андранику Гаспаряну вручив запрошення на безкоштовні родинні фотосесії від міського Палацу культури.  

Останні новини