Бердичів

міська рада

Бердичівські депутати проголосували за бюджет-2021 та за ряд проєктів із життєдіяльності міста (фото)

З голосування за зміни до цьогорічного міського бюджету та за проєкт бюджету-2021 розпочали 2 чергову сесію депутати Бердичівської міської ради. Цілий ряд проєктів рішень Порядку денного стосувався змін до попередніх рішень міської ради. Так, зокрема, народні обранці затвердили зміни до Програми розвитку ЖКГ та благоустрою міста на 2020 рік та прогнозів на 2021-2022 рр., до Програми з енергозбереження та підвищення енергоефективності у житловій сфері Бердичева на 2020-2022 рр., до Програми сприяння діяльності ОСББ та Програми охорони навколишнього середовища.

Змін зазнали також цільові програми: з питань підтримки сім’ї, дітей та молоді, розвитку освіти, розвитку галузі культури.

Депутати затвердили Програму сприяння діяльності ОСББ на 2021 рік та Перспективний план розвитку послуг щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей у м. Бердичеві на 2021 рік.

Кошти у розмірі 2,0 млн. грн. спрямують КП «Бердичівтеплоенерго» на погашення різниці між фактичною вартістю послуг з централізованого опалення, що надавалися населенню, та тарифами.

Окремий проєкт рішення стосувався мінімальної вартості місячної оренди 1м² загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у м. Бердичеві на 2021 р. Так з 01 січня 2021 року для некомерційної діяльності, у т. ч. для проживання фізичних осіб (надання в найм) мінімальна вартість становитиме 9,49 грн. з ПДВ; для виробничої діяльності – 31,64 грн. з ПДВ; для іншої комерційної діяльності – 28,47 грн. з ПДВ.