Бердичів

міська рада

Відбулася 1 сесія Бердичівської міської ради VIII скликання (фото)

В актовій залі міськвиконкому відбулася 1 сесія міської ради VIII скликання. Перші два питання Порядку денного стосувалися початку повноважень Бердичівського міського голови Сергія Орлюка та депутатів міськради. Народні обранці проголосували за те, аби відповідну інформацію голови міської ТВК Олександра Подгорчука взяти до відома.

Також депутати затвердили Положення про постійні комісії та ухвалили проєкт рішення, що стосувався утворення комісій й обрання голів.

У Бердичівській міській раді VIII скликання діятимуть 5 постійних комісій:

  • Постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова – Юрій Ніколаєнко);
  • Постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва та архітектури (голова – Олег Пасічник);
  • Постійна комісія з питань комунальної власності, приватизації, ЖКГ, транспорту та благоустрою (голова – Олександр Валеня);
  • Постійна комісія з гуманітарних питань (голова – Павло Гайдаманчук);
  • Постійна комісія з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики, антикорупційної та інформаційної політики (голова – Віталій Березовенко).

За пропозицією депутата Олексія Побережного, проєкт рішення «Про затвердження Регламенту Бердичівської міської ради» було вирішено розглянути на наступному пленарному засіданні. Згідно вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», документ оприлюднять на Офіційному сайті міської ради, і за цей час його у разі потреби можна буде доопрацювати.    

Про свій намір звільнитися з займаної посади оголосив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Окрім того, він та Павло Гайдаманчук звернулися з заявами про вихід зі складу виконавчого комітету у зв’язку з набуттям депутатських повноважень.

Наступне пленарне засідання сесії анонсовано на 11 грудня 2020 року, о 10:00 год.