Бердичів

міська рада

Вітання з Новим роком голови Бердичівської міської територіальної громади Сергія Орлюка

Ось і добігає до завершення 2020 рік, який став роком випробувань не лише для України і Бердичева, а й для всього світу. Пандемія коронавірусу змусила нас переглянути своє ставлення до життя та навчила цінувати ті речі, на які ми раніше не звертали уваги.
Я думаю, людство зробило правильні висновки, і наступний рік стане роком здоров’я та зцілення, ознаменувавшись перемогою над страшним вірусом. Також я впевнений, що 2021 рік принесе довгоочікувані зміни на краще жителям Бердичівської міської територіальної громади. Ми цього прагнули, ми до цього йшли, і тепер маємо можливість разом будувати свою громаду, місто своєї мрії.
У ці святкові дні дозвольте щиро привітати вас з Новим роком та прийдешніми святами. Нехай кожна домівка буде зігріта Божою благодаттю, а за святковим столом збереться вся родина. Щоб дзвінко лунав веселий дитячий сміх і щасливі дитячі очі сяяли від радості, розгортаючи новорічні подарунки. Обійміть рідних, пробачте ворогам, подзвоніть батькам. Відпустіть тривогу, смуток і втому, які накопичилися протягом 2020 року, і увійдіть у Новий рік з чистими думками, добрими помислами та любов’ю у серці.

З Новим роком, Бердичів! Веселих свят!

Голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк

Останні новини