Бердичів

міська рада

Головна ялинка міста запалить вогні у День святого Миколая о 16:00

У суботу 19 грудня, о 16:00, на Центральній площі Бердичева святковими вогнями спалахне головна ялинка міста. Вперше урочистості з нагоди зимових свят пройдуть із дотриманням карантинних вимог, інформувала на засіданні виконавчого комітету заступниця міського голови Олена Петрівська. У відкритті будуть задіяні заклади освіти і культури, а також арт-студія «Різома» Анатолія Залевського.

Чимало цікавинок, приємностей та сюрпризів обіцяють організатори арт-фестивалю новорічних ялинок. У міському Палаці культури діятимуть 5 святкових фотозон: пандемія не дала можливості влаштувати для дітвори традиційні новорічно-різдвяні вистави, тож із бажаючими гарно провести час та залишити фото на згадку працюватимуть індивідуально – з дитиною, із сім’єю тощо.

Вперше чарівна Резиденція святого Миколая запрацює у Театрі на Європейській: організатори також запрошують відвідати її родинами. На майданчику перед театром діятиме Різдвяний Вертеп.

19.12.2020 р., 26.12.2020 р. та 02.01.2021 р. у Театрі на Європейській зі святковою шоу-програмою виступатиме колектив арт-студії «Різома».

Останні новини