Бердичів

міська рада

Дію карантину у Бердичеві продовжено до 28.02.2021 року

Карантин у Бердичеві продовжено до 28.02.2021 року. Таке рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету. Відповідний проєкт розглянули на виконання чинного законодавства, що направлене на захист населення від інфекційних хвороб та запобігання поширенню на території України COVID-19. Дію карантину продовжили, згідно Постанови Кабміну від 09.12.2020 р № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Рішення про продовження карантину, зокрема, передбачає продовження державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства, у тому числі постанов Головного державного санітарного лікаря України, Бердичівським управлінням Держпродспоживслужби у Житомирській області (Биков В.М., за згодою) разом з Бердичівським ВП ГУНП в Житомирській області (Мельничук О.Б., за згодою).

Усі попередні рішення виконкому, що стосувалися продовження карантину, діятимуть у частині, що не суперечить новоприйнятому рішенню.