Бердичів

міська рада

Діяльність керівника КП «Бердичівкомунсервіс» проаналізували на сесії міської ради (фото)

Директора КП «Бердичівкомунсервіс» запросили на чергову сесію міської ради. 24.12 2020 р на засіданні виконавчого комітету було вирішено створити комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності двох комунальних підприємств – «Бердичівводоканалу» та  «Бердичівкомунсервісу», нагадав 1-й заступник міського голови Артем Азізов. При цьому ще 16.12.2020 р., зауважив, заяву про звільнення за згодою сторін написав керівник останнього Микола Кравчук. Міський голова наклав резолюцію, мовляв, звільнити після інвентаризації. Після чого пан Кравчук написав наступну заяву – про відкликання попередньої. Виходячи з того, що питань до директора накопичилося чимало, було вирішено запросити його на сесію – аби інформував про план розвитку «Бердичівкомунсервісу» на І півріччя 2021 р та на 2021-2023 рр. А разом із тим – відповів на питання депутатів, якщо такі будуть.

Одним із пунктів плану розвитку підприємства значилося завершення будівництва притулку для безпритульних тварин. Як зауважив Артем Азізов, справа по цьому об’єкту (розкрадання бюджетних коштів) знаходиться на розгляді у суді, тож може доцільніше було би спочатку дочекатися рішення суду?.. Це – перше. Чи укладено договір із новим власником приватної клініки, до якої комунальники звозили виловлених собак?.. 3-4 роки тому «Бердичівкомунсервіс» виловлював по 300 з лишнім тварин за рік, а у 2020-му – всього 82. І це при тому, що відлов однієї собаки на підприємстві оцінили у 812,56 грн.

Пункт «Грейдерування доріг та вулиць» у плані розвитку, начебто, є, а от які саме вулиці та дороги грейдеруватимуть – невідомо.

Вразило перевіряльників іще кілька цифр: ще у 2016 році на капітальний ремонт гаража (для покращення умов праці чергових екіпажів в осінньо-зимовий період) у «Бердичівкомунсервісі» заклали не мало не багато 741,0 тис. грн. А на завершення будівництва притулку – понад 5,5 млн. грн.

Серйозних порушень під час інвентаризації виявлено й справді не було, констатував Артем Азізов. Водночас, з’ясували, що службове авто директора їздить без подорожніх листів. Що на території Комунсервісу зберігалися ворота, які, начебто, належали племіннику Миколи Кравчука. І в якийсь момент їх вивезли на збереження до іншого місця.

Ну а щодо якості робіт… Директор підприємства стверджував, що перші зауваження щодо діяльності своєї та Комунсервісу він почув на цій сесії, натомість обурення від депутатів стосовно цієї самої якості не закінчувалися…

Зацікавила народних обранців і інформація про те, що контракт, який з паном Кравчуком уклали до 01.08.2021 р., у серпні цього року продовжили до 2023-го. Яка у цьому стратегічна необхідність, директор «Бердичівкомунсервісу» так і не відповів.

У переважній більшості депутати дали негативну оцінку роботі Миколи Кравчука, котрий, на їхню думку, мав би піти з займаної посади, не чекаючи завершення терміну контракту.