Бердичів

міська рада

НАСИЛЬСТВО – ЦЕ СМІТТЯ, ЯКЕ ТРЕБА ВИНОСИТИ З ХАТИ !

З метою привернення уваги мешканців м. Бердичева до проблеми вчинення домашнього насильства в сім’ї, в тому числі вчинення насильства за ознакою статі та по відношенню до дітей, а також інформування містян  про органи та служби до повноважень та компетенції яких належить захист, підтримка та допомога особам, які постраждали від домашнього насильства, співробітники управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради провели флешмоб під умовної назвою “Насильство – це сміття, яке треба виносити з хати!”.

Під час спілкування з містянами вкотре обговорювалось питання неприпустимості вчинення домашнього насильства, а також акцентовано увагу на 5 фактах,які варто знати про домашнє насильство:

– поза законом усе, що принижує честь та гідність!

– кривдником може бути не лише чоловік!

– діти страждають найбільше!

– виправдань немає і не може бути!

– правова допомога поруч!

Усі, з ким вдалось поспілкуватись, погоджувались з тим, що вчинення домашнього насильства є неприпустимим в сучасному суспільстві, а самі прояви насильства заслуговують на засудження та справедливе покарання і аж ніяк не на замовчування та приховування!

Бердичівляни долучились до Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яка щороку проходить в період часу з 25 листопада по 10 грудня та відгукнулись на пропозицію приєднатись

до викидання надрукованих тез-лозунгів про згубний вплив домашнього насильства в усіх його проявах до  символічної корзини для сміття, в знак солідарності із твердженням про те, що “Насильство – це сміття, яке треба виносити з хати”!

Також, в ході проведення флешмобу, бердичівлянам роздавались пам’ятки з інформацією про організації та спеціалістів, які готові допомогти, коли життя та здоров’я у небезпеці.


Останні новини