Бердичів

міська рада

Новообраний міський голова Бердичева Сергій Орлюк: завдання влади – дати людям можливість повірити в неї (фото)

4 605 голосів виборців (28,76 %) – цей результат вивів у переможці місцевих виборів-2020 на посаду міського голови Бердичева Сергія Орлюка.

Всього за посаду голови боролися 12 кандидатів, інформував на 1-й сесії VIII скликання голова міської ТВК Олександр Подгорчук. Голоси бердичівської громади розподілилися наступним чином:

 1. Сергій Орлюк (ПП «Пропозиція») – 4 605 (28,76 %);
 2. Роман Левицький (самовисування) – 4 182 (26,11 %);
 3. Богдан Коляда (ПП «Слуга Народу») – 1 577 (9,85 %);
 4. Ігор Романський (ПП «Українська Стратегія Гройсмана») – 1 560 (9,74 %);
 5. Наталія Онуфрієнко (ПП «Опозиційна платформа – За Життя») – 1 372 (8,57 %);
 6. Віталій Березовенко (ПП «Європейська Солідарність») – 790 (4,93 %);
 7. Олег Пишняк (ПП «Радикальна партія Олега Ляшка») – 420 (2,62 %);
 8. Станіслав Лужанський (ПП «Народний Рух України») – 409 (2,55 %);
 9. Володимир Сенча (самовисування) – 393 (2,45 %);
 10. Віталій Семьонов (ПП «Перемога Пальчевського») – 189 (1,18 %);
 11. Тетяна Домбровська (самовисування) – 186 (1,16 %).

Таким чином, Бердичівським міським головою було обрано Орлюка Сергія Валерійовича. Олександр Подгорчук видав йому відповідне тимчасове посвідчення з побажаннями, аби громада мала змогу пишатися досягненнями голови, його команди та представників депутатського корпусу.

Сергій Орлюк урочисто присягнув вірно служити громаді та народу України, неухильно дотримуватися Конституції та Законів України, сприяти їхньому втіленню у життя, охороняти права, свободи та законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки.

Від себе ж особисто, насамперед, подякував усім, хто віддав з нього свої голоси. На жаль, констатував, на ці вибори прийшло небагато людей і причиною цьому, на його думку, є не лише пандемія: люди зневірилися у владі, зневірилися у тих, хто їх оточує, зневірилися навіть у своїх близьких та у самих собі. Вони просто не бачили сенсу йти на вибори.

У той самий час влада змінилася, омолодилася, зазначив Сергій Орлюк, і його завданням та завданням депутатів є дати можливість людям повірити в неї, дати можливість отримати у виконавчому комітеті відповіді, згідно закону.

Подякував Сергій Орлюк і тим виборцям, котрі голосували за інших кандидатів – вони все одно ж бо прийшли на вибори. Цій частині громаді, зазначив, новообрана команда має показати свою силу та якість роботи.

У своїй передвиборчій програмі, нагадав міський голова, він пообіцяв здійснити капітальний ремонт Бердичева і сподівається, що робитиме це разом із людьми попри приналежність до політичних течій.

Бердичівська міська рада повинна вирішувати господарські питання міста, переконаний Сергій Орлюк, вона, підкреслив, не є політичним майданчиком для вирішення різного роду питань від столичних босів. Усі ми, підсумував міський голова, живемо для наших дітей, онуків, батьків.

Завершивши свій виступ, Сергій Орлюк запросив до слова міського голову 2002-2020 років Василя Мазура. У день складання повноважень Василь Мазур подякував бердичівлянам за багаторічну довіру, подякував усім, хто співпрацював та допомагав місту, роблячи це з великою любов’ю до Бердичева. Громаді Василь Мазур побажав здоров’я й миру, а Сергію Орлюку та депутатам – успіхів.

1 грудня 2020 року розпочинається написання нової сторінки в історії Бердичева, зазначила у своєму виступі керуюча справами виконавчого комітету з 2002 по 2020 рік Надія Мохно. Від імені працівників виконавчого комітету та громади вона привітала Сергія Орлюка та депутатів міськради з обранням, побажавши усім сили, мудрості, розуму і аби нова сторінка була гідною тих, що були написані до неї. Окремо керуюча справами побажала новообраному міському голові, аби він піднімав імідж Бердичева на всіх рівнях – так, як протягом усього часу робив це Василь Мазур.

…Якому Надія Мохно подякувала за роботу: 23 роки в органах місцевого самоврядування, 18 з них – на посаді міського голови… Бердичівляни 4 рази обирали Мазура міським головою, він двічі ставив рекорд по Україні, набираючи найбільші відсотки. Наостанок керуюча справами побажала йому здоров’я та родинного благополуччя.