Бердичів

міська рада

Почесному громадянину м. Бердичева Павлу Сухоставському виповнився 101 рік

Він дав слово дожити до 100 років і слова свого дотримався. А сьогодні святкує вже 101-й день народження. Павло Сухоставський – Почесний громадянин м. Бердичева, учасник 2-ї Світової війни, лікар від Бога, котрий головним своїм завданням бачив повернути нездорову людину до повноцінного життя. Це завдання виконував спокійно, зосереджено, добросовісно, не забуваючи про відповідальність за найцінніше – за життя.

Від імені Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету та всієї бердичівської громади з днем народження Павла Сухоставського вітає міський голова Сергій Орлюк:

«Шановний Павле Антоновичу! Ви є яскравим прикладом мужності та відваги, героїзму та патріотизму для підростаючого покоління. Дякую Вам за Вашу активну громадянську позицію, особистий внесок у патріотичне виховання молодих бердичівлян. 60 років тому Ви стали мешканцем міста Бердичева, 35 років присвятили благородній праці – наданню медичної допомоги захисникам Вітчизни. Справою Вашого життя у місті Бердичеві стало збереження здоров’я громадян, від яких неодноразово звучали слова вдячності. Бажаємо Вам здоров’я, благополуччя, миру, достатку, поваги і шани від рідних та близьких людей. З повагою, міський голова Сергій Орлюк»

Останні новини