Бердичів

міська рада

Проєкт бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2021 рік схвалили члени виконавчого комітету (фото)

Проєкт бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2021 рік винесли на схвалення членів виконавчого комітету. За інформацією начальниці фінансового управління Олени Геденач, проєкт сформували, згідно вимог чинного законодавства, врахувавши при цьому підвищення розмірів державних соціальних стандартів.  

Загальний обсяг бюджету Бердичівської МТГ на 2021 рік, включаючи міжбюджетні трансферти, прогнозується у сумі 513 208,7 тис. грн. Найбільшими бюджетоутворюючими джерелами доходів бюджету МТГ є податок на доходи фізичних осіб: його питома вага у структурі доходів загального фонду становить 66,7%. Другим за обсягом джерелом надходжень загального фонду (27,7%) є місцеві податки і збори, сума яких прогнозується 91 500,0 тис. грн.

Загальний обсяг видатків бюджету на 2021 рік з урахуванням міжбюджетних трансфертів прогнозується в обсязі 511 508,7 тис. грн. При формуванні проєкту бюджету на 2021 рік, відповідно до Бюджетного кодексу України, у першочерговому порядку фінансові ресурси спрямовувались на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

Проєкт бюджету Бердичівської МТГ на 2021 рік, звернула увагу Олена Геденач, може уточнюватися після прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

Наступним за вищеозначеним проєктом члени виконавчого комітету схвалили прогноз бюджету Бердичівської МТГ на 2022-2023 роки.

Ознайомитися з проєктом бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2021 рік можна, пройшовши за посиланням:

Останні новини