Бердичів

міська рада

Про участь в онлайн-семінарі щодо присвоєння почесного звання “Мати-героїня”

Співробітники відділу з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради прийняли участь в онлайн-семінарі щодо присвоєння почесного звання “Мати-героїня”, який було організовано та проведено фахівцями департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА для відповідальних осіб міськвиконкомів, ОТГ, сільських, селищних рад, до компетенції яких віднесені питання присвоєння почесного звання “Мати-героїня”.

Під час онлайн-семінару учасники обговорили порядок зібрання та оформлення документів, підготовки клопотань та нагородних листів для присвоєння жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. При цьому учасникам заходу наголошено на важливості врахування вагомого особистого внесок жінок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Інформуємо містян про те, що з питань оформлення пакету документів для представлення до відзначення державною нагодою України “Мати-героїня” необхідно звертатися до відділу з питань сім’ї, праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, вул. Семенівська, 3, каб. 4, консультації за телефоном (04143) 7-40-54.