Бердичів

міська рада

Пішов із життя Почесний громадянин м. Бердичева Сергій Желєзняк

Зупинилося серце Сергія Желєзняка – голови Бердичівської міської організації ветеранів України, Почесного громадянина м. Бердичева.

Народився Сергій Желєзняк у жовтні 1930 р у м. Горлівка. Щойно закінчив початкову школу, як почалася війна з нацистами. В евакуації Сергій виготовляв на заводі зброю для армії, повернувшись на Батьківщину, працював у сільському господарстві. Брав у участь у будівництві Рубіжанського хімкомбінату.

Після війни закінчив гірничий технікум, пізніше вступив до Житомирського військового училища військ ППО, де продовжив працювати по завершенні навчання. За роки служби у закладі Сергій Желєзняк випустив 720 офіцерів. Потім була служба у кадрових військах, звільнення з лав Збройних Сил, робота у Рубіжному на посаді голови міського осередку товариства «Знання».

Із 1980 року Сергій Желєзняк мешкає у Бердичеві, де також очолює «Знання». Від самого початку створення бере участь у роботі міської організації ветеранів, і у 2007 році йому довіряють посаду голови організації.   

Сергія Желєзняка було нагороджено медалями Збройних Сил, численними грамотами. У 2011-му році йому було присвоєно звання «Почесного громадянина м. Бердичева», а наступного року Указом Президента нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ст.

Разом зі своєю дружиною Сергій Сергійович виховав двох доньок, мав трьох онуків та трьох правнуків.

Міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся бердичівська громада висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Сергія Желєзняка.

Вічна йому пам’ять…  

Останні новини