Бердичів

міська рада

Ряд рішень, що стосуються життєдіяльності громади, затвердили депутати Бердичівської міської ради (фото)

Із внесення змін до міського бюджету-2020 та до рішень міської ради розпочали свою роботу на 3-й черговій сесії бердичівські депутати. Так, зокрема, внесли зміни до попередніх рішень, що стосувалися місцевої Програми розвитку ЖКГ і благоустрою та Програми з енергозбереження та підвищення енергоефективності в житловій сфері. Змін також зазнали програми розвитку та підтримки галузей охорони здоров’я, фізичної культури і спорту, Програма «Молодь Бердичева».

З метою цільового використання коштів, передбачених у діючих тарифах на теплову енергію та керуючись чинним законодавством, було затверджено інвестиційну програму КП «Бердичівтеплоенерго» на 2021 рік.

Кілька проєктів рішень були пов’язані з приєднанням до міської громади сіл Скраглівка й Підгороднє. Так ряд об’єктів безоплатно прийняли зі спільної власності територіальних громад сіл у комунальну власність Бердичівської міської ради. Засновників змінили Скраглівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Скраглівський дитсадок «Дошколярик»: відтепер вони йменуватимуться, відповідно, Скраглівською гімназією Бердичівської міської ради та Скраглівським закладом дошкільної освіти комбінованого типу «Дошколярик» Бердичівської міської ради. Окрім того, внаслідок утворення міської територіальної громади змінить назву і Бердичівська міська централізована бібліотечна система: її перейменовано на Публічну бібліотеку з філіями Бердичівської міської територіальної громади. На сесії затвердили Передавальний акт: комісія з реорганізації до 31.12.2020 року має забезпечити процес передачі майна, активів та зобов’язань Скраглівської сільської ради.

З метою покращення якості надання адміністративних послуг у Бердичеві в рамках співробітництва з Програмою «U-LEAD з Європою» буде створено чотири віддалених робочих місця ЦНАП: №1 – за адресою вул. Євгена Старікова, 4; № 2 – вул. Європейська, 83; № 3 – вул. Семенівська, 3; № 4 – с. Скраглівка, вул. Миру, 22.

КП «Бердичівська міська редакція радіомовлення» ліквідовують: свою роботу у місті дротове радіо припинить з 01 січня 2021 року. Рішення прийнято у зв’язку з тим, що з 01.01.2021 р. ПАТ «Укртелеком» припиняє надання послуг проводового радіо у Житомирській області.