Бердичів

міська рада

Святий Миколай та головна ялинка міста дали старт зимовим святам у Бердичеві (фото)

Зимові свята прийшли до Бердичева! На Центральній площі відмашку на старт новорічно-різдвяних див урочисто дали сам святий Миколай та міський голова Сергій Орлюк. Цьогоріч незмінними складовими свят стали захисні маски та дистанція, втім, навіть їм не вдалося затьмарити собою головні атрибути чарівного дійства – щирі посмішки, гарний настрій, готовність приймати будь-які, навіть найдивовижніші, сюрпризи.

На Миколая все навколо багате на дитячий сміх і галас, а до кожної оселі заглядає добра казка. У Бердичеві казки оселилися на безлічі яскравих локацій на Центральній площі та поруч із Театром на Європейській. Роль добрих, веселих, невтомних казкарів взяли на себе працівники міського Палацу культури та Центру позашкільної освіти ім. Разумкова, місцеві бібліотекарі, освітяни.

У Бердичеві шанують святого, вірять у диво, понад усе прагнуть, аби до України прийшли мир та злагода, а українці були здорові й жили у достатку. На Миколая звичайні люди здатні перетворюватися на чарівників. Світло їхніх очей і сердець вказує святому дорогу, тож довго чекати на головного діючого героя свята бердичівлянам та гостям міста не довелося.

Миколай привітав громаду з прийдешніми святами, закликавши відкрити храми власних душ та пустити до сердець світлу вість новоріччя. А він натомість проситиме у Господа для людей миру й злагоди.

І вони неодмінно настануть, адже собі у помічники святий підібрав достойну команду – міського голову Сергія Орлюка з родиною та веселу, творчу й непосидючу бердичівську дітвору. На площі зібралися ті, хто протягом року робив добро один для одного, висловив впевненість міський голова, тож і малі, і дорослі заслуговують на подарунки. Помічники прийшли не з порожніми руками: Бердичів та містян одарували міхами, повними здоров’я, добра, віри, радості, усмішок, удачі, багатства.

Сергій Орлюк оголосив зворотній відлік і місто осяяло чарівне світло урочистого ялинкового лісу та головної ялинки Бердичева. А Миколай продовжив прокладати дорогу святам. Він благословив бердичівлян на новий щасливий рік, а Бердичів та Україну – на мир та добро на многая літа.