Бердичів

міська рада

Свято Миколая сім’я атовця Олега Власюка зустріне у новій власній квартирі (фото)

Усміхнені очі дітей та їхніх батьків – саме на це повинна працювати влада. Так стверджує голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. Такі очі він побачив у бердичівській родині Власюків, до якої завітав разом із міським головою Сергієм Орлюком.

Голова сім’ї – Олег Власюк – атовець. На війну потрапив за мобілізацією, був важко поранений, пережив непростий період реабілітації, отримав інвалідність ІІ групи. Свого часу працював у Маркушівській школі – відповідав за музику. Там саме вчителькою української мови і літератури працювала його майбутня дружина Марина, яка нині є військовослужбовцем 26-ї артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Марина й Олег виховують доньку Софію та сина Арсена.

Зимові свята ця музична й творча родина зустрічатиме у новій власній оселі. 4-кімнатну квартиру Власюки отримали за рахунок коштів державної програми з забезпечення житлом осіб з інвалідністю І та ІІ груп, отриманої внаслідок війни. Кошти (а це – трохи більше 1,0 млн. грн.) виділила держава – житло обирали вже самі майбутні господарі, виходячи з суми. Спеціальна комісія обстежила на рахунок наявності усіх комунальних зручностей та решти необхідних вимог. У результаті подружжя залишилося задоволеним – і це головне, кажуть фахівці.

У цих стінах відчуваєш душевне піднесення, констатує Віталій Бунечко: гарна пара, чудові діти, усі закохані в творчість та всім серцем люблять своє місто і свою країну.

Власне житло – це лише невелика компенсація за самовідданість, патріотизм, вірність своїй країні та своєму народу, вважає, у свою чергу, Сергій Орлюк. Такі люди, як Олег та Марина Власюки, стояли і стоять на захисті життів мільйонів співвітчизників, а це – безцінно. Ще 20 атовців-бердичівлян та 12 ветеранів Афгану потребують житла, тож працювати є над чим і міський голова бачить це одним зі своїх завдань.      

Останні новини