Бердичів

міська рада

Секретарем Бердичівської міської ради VIII скликання обрано депутата від «Слуги народу» Богдана Коляду (фото)

Обрання секретаря міської ради – з цього питання взяло хід 2-ге пленарне засідання 1-ї сесії Бердичівської міської ради VIII скликання. Згідно законодавства, кандидатуру на цю посаду мав висунути міський голова, і Сергій Орлюк запропонував депутата міської ради від «Слуги народу» Богдана Коляду.

Знову таки, згідно закону, голосувати депутати повинні були таємно, тож для початку сформували лічильну комісію, до якої увійшло по одному депутату від кожної представленої в раді партії. Після проходження усієї необхідної процедури народні обранці, отримуючи бюлетені встановленої форми, проходили до кабінки.

За результатами голосування, за кандидатуру Богдана Коляди свої голоси віддали 32 депутати, не підтримали його п’ятеро депутатів, один бюлетень був визнаний недійсним, один депутат не голосував. Таким чином, більшістю голосів Богдана Коляду обрали на посаду секретаря Бердичівської міської ради VIII скликання на строк повноважень ради.

Новообраний секретар подякував колегам за підтримку і зазначив: найголовніше для представників депутатського корпусу – бути чесними перед Богом та перед людьми, котрі їх обирали. Він докладатиме максимум зусиль, продовжив, аби кожен з обранців у незалежності від політичної приналежності зміг реалізувати задумане. І депутати, і секретар ради, і міський голова, підкреслив Богдан Коляда, мають діяти виключно в інтересах бердичівської громади, Житомирщини, України. Кожен з його колег, підсумував, повинен пам’ятати: ними взято велику відповідальність перед виборцями, перед законом та перед державою.