Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк відвідав місцеві організації, в яких опікуються людьми з інвалідністю (фото)

3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, міський голова Сергій Орлюк відвідав місцеві організації, в яких опікуються проблемами бердичівлян з особливими потребами.

У міському Палаці культури Сергій Орлюк та депутатка міськради Анастасія Вігінська мали змогу привітати актив осередку Всеукраїнської організації інвалідів війни та збройних сил, очолювану Володимиром Борчаном, та міської організації ветеранів на чолі з Сергієм Желєзняком. Із собою привезли Грамоти Бердичівської міської ради та виконавчого комітету, а також солодкі подарунки. Окрім того, до дня 3 грудня 214 членів організації отримали продуктові набори, а 103 ветерани – матеріальну допомогу.

Обмежені можливості – не привід опускати руки, людині дається рівно стільки, скільки вона здатна витримати, зазначив у своєму виступі Сергій Орлюк. Головне розуміти, що ти не самотній у цьому житті, для цього, власне, й існують подібні організації. Потрібно об’єднуватися, зустрічатися, спілкуватися і у жодному разі не замикатися у собі. Ну а міська влада, запевнив, максимально підтримає і зробить все можливе для повноцінного життя осіб з інвалідністю.