Бердичів

міська рада

У місті розпочато ревізію мережі вуличного відеоспостереження

Станом на початок осені більше третини камер, з яких складається система відеоспостереження у Бердичеві, не відповідали своєму функціональному призначенню. Так не працювали відеокамери на вулицях Вінницькій, Одеській, перехресті Одеської-Братів Міхеєвих, Толстого, Чуднівській, Молодогвардійській, перехресті Молодогвардійської-Бистрицької – всього 17 штук.  

Тож у рамках програми «Безпечне місто» у Бердичеві розпочали ревізію мережі вуличного відеоспостереження. За мету поставлено виявити непрацюючі камери, а також місця, де камери мають бути встановлені. Задля цього спільно з поліцією розробляється спеціальна карта міста. З-поміж іншого, засоби відеоспостереження з функцією розпізнавання номерних знаків транспортних засобів планують облаштувати на всіх в’їздах до Бердичева.  

Ревізійна робота проводиться у рамках раніше укладеного договору з сервісного обслуговування, тож бюджетні кошти на неї не витрачаються.

У разі необхідності оновлення й поповнення системи вуличного відеоспостереження процес закупівлі камер проходитиме, згідно усіх вимог чинного законодавства.

Повноцінно діючі відеокамери – це, у першу чергу, безпека бердичівлян, переконане керівництво міста. Окрім того, за їхньої допомоги можна відслідковувати роботу комунальних служб, ситуацію на дорогах тощо.