Бердичів

міська рада

Центр надання адміністративних послуг максимально повно інформуватиме бердичівлян про свою роботу (фото)

Що потрібно зробити і як спрацювати, аби міська громада була максимально проінформована про діяльність Центру надання адміністративних послуг та залучена до його роботи… З презентацією на дану тему перед міським головою Сергієм Орлюком та членами робочої групи виконавчого комітету з питань організації діяльності ЦНАП виступив Сергій Яцковський –  регіональний спеціаліст програми «U-LEAD з Європою», за якою Бердичів отримає новий, сучасний, розширений ЦНАП.

Наразі центр працює у тестовому режимі і у ньому надається практично весь спектр адмінпослуг. Більш того, зі слів Сергія Яцковського, цей підрозділ виконавчого комітету визнається фахівцями «U-LEAD з Європою» одним із кращих, що були запущені у 2020 році за їхньою програмою.

ЦНАП – то, свого роду, обличчя громади, і сьогодні можна говорити про те, що це обличчя у Бердичеві набуває гарного вигляду, даруючи нові можливості для мешканців міста і для самого міста в цілому. Головне, наголошує Сергій Яцковський, – правильно скористатися цими можливостями. Поки що, констатує, обидва партнери прямують наміченим шляхом.

Яким, власне, має бути ЦНАП? По-перше, клієнт повинен мати можливість отримати весь комплекс послуг в одному місці. Земельні питання, архітектура, реєстрація місця проживання, склад сім’ї, довідки, витяги тощо. Не їздячи містом, не бігаючи від одного кабінету до іншого – за принципом «єдиного вікна», єдиного прозорого офісу.

Те, чого поки що немає, але неодмінно буде – доступ до всієї інформації, що стосується роботи ЦНАП, на Офіційному сайті Бердичівської міської ради, у соцмережах, месенджерах.

ID-картки… Їх, як і закордонні паспорти, також можна буде отримати у ЦНАП. Відповідне обладнання вже закуплено, залишилося лише підключити захищену систему комунікацій. Все це на сьогодні дуже актуально, зауважує Сергій Яцковський, і все це, до того ж, сприятиме наповненню міського бюджету.   

Останні новини