Бердичів

міська рада

Аби від переохолодження не гинули люди, у Бердичеві створено оперативний штаб

Із метою запобігання загибелі людей від переохолодження в зимовий період та надання їм всебічної допомоги, особливо у періоди суттєвого зниження температури, у Бердичеві працюватиме оперативний штаб. Очолить штаб заступниця міського голови Олена Петрівська, і головним його завданням виступатиме своєчасне реагування на ускладнення погодних умов та координація заходів у випадках надзвичайних ситуацій, подій.

З метою попередження випадків переохолодження та загибелі людей визначено місця для обігріву у денний час та місце для тимчасового нічного перебування. У них підтримають та нададуть своєчасну допомогу мешканцям громади та особам, котрі опинилися у складних життєвих обставинах і не мають постійного місця проживання.

На засіданні оперативного штабу затвердили графік чергування у Бердичеві бригад соціального патрулювання у зимовий період 2021-2022 рр.

Адреси місць обігріву у денний час:

  • Вул. Шевченка, 23 – територіальний центр соціального обслуговування (тел. 2-64-90);
  • Вул. Європейська, 83 – управління праці, сім’ї та соціального захисту населення (тел. 7-40-54; 2-12-16);
  • Вул. Героїв України, 17 – Товариство Червоного Хреста.

Адреса місця обігріву у нічний час:

  • Вул. Європейська, 67/2 – центр детоксикації та медичного витвереження (тел. 2-41-40).

Для постійного зв’язку з населенням у приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради працює цілодобова «гаряча» лінія: (04143) 2-03-59; (068) 645-15-05; 15-05.

Останні новини