Бердичів

міська рада

Аварійний житловий будинок, що на вул. Садовій, 15, знесуть

Рішення про знесення аварійного будинку, що на Садовій, 15, прийняли на засіданні комісії Бердичівської міської ТГ з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  

За інформацією директорки ПП «Житлоремекс-2» Галини Белінської, будинок було визнано аварійним ще у 1978 році. Близько 20 років минуло з того часу, як до нього припинили постачати газ та електроенергію.

У двох квартирах будинку мешкали дві особи – членкині однієї родини. Місцезнаходження однієї з них – жінки 1919 р. н. – наразі невідомо та з’ясовується. У свою чергу, керівниця юридичного відділу виконкому повідомила, що 22.01.2021 р набере чинності рішення Бердичівського міськрайонного суду і пенсіонерку знімуть з реєстрації.

Так само знято з реєстрації іншу мешканку аварійного житла: як інформувала Галина Белінська, жінка переїхала до гуртожитку, що на вул. Братів Міхеєвих, і новими умовами задоволена. Тобто, жодних перепон у плані зареєстрованих мешканців для знесення будинку на Садовій немає.

У своєму рішенні члени комісії визначили відповідальних за демонтаж та за виділення техніки й особового складу для розвідки території, проведення запобіжних заходів, демонтажу, прибирання й очищення території тощо.