Бердичів

міська рада

Артем Азізов: “Міська влада має створити рівні умови для розвитку абсолютно усіх видів спорту в нашій громаді”

Максимально забрати дітей з вулиці і залучити їх до зайняття фізичною культурою та спортом – такі важливі завдання ставить перед своїми заступниками Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Тому зараз його перший заступник Артем Азізов активно вивчає спортивне життя міста. Та спільно з заступницею з гуманітарних питань Оленою Петрівською вже відвідав ряд об’єктів.

Нещодавно заступники побували у дитячо-юнацькій спортивній школі імені Лонського. Ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, побачили які гуртки і секції тут діють. «Бердичів – спортивне місто, наша молодь має дуже великий потенціал. Я це бачу. Потрібно лише направити їх енергію у потрібне русло. І міська влада має створити рівні умови для розвитку абсолютно усіх видів спорту в нашій громаді. Забезпечити спортсменам безперешкодний доступ у заклади спорту нашого міста та дати їм можливість займатися у тих спортивних залах, які є в наявності. Тому зараз активно вивчаю дане питання, щоб забезпечити раціональне використання бердичівських спортзалів, які є у власності міста. Ніхто не буде забутий, ми будемо розвивати в Бердичеві усі види спорту», – запевнив Артем Азізов.

Під час огляду дитячо-юнацької спортивної школи імені Лонського перший заступник Бердичівського міського голови звернув увагу на необхідність встановлення освітлення за приміщенням ДЮСШ, де в темну пору доби збираються компанії для розпиття спиртних напоїв. Крім того, спільно з поліцією вирішується питання щодо розміщення тут додаткової точки відеонагляду. Ці два питання є важливими, адже стосуються безпеки життя та здоров’я містян.

Також 14 січня Артем Азізов і Олена Петрівська перевірили приміщення ДЮСШ на території колишнього дитячого садочка по вулиці Данилівській. «По даному об’єкту у нас є ряд питань. На мою думку, приміщення використовується нераціонально і не на повну потужність. Тому будемо вивчати ситуацію більш детально», – наголосив перший заступник Бердичівського міського голови.