Бердичів

міська рада

Артем Азізов та Олена Благодир перевірили готовність техніки “Бердичівкомунсервісу” до негоди

Синоптики попереджають про різке погіршення погодних умов та можливі снігопади вже найближчими днями. Що автоматично створить незручності жителям Бердичівської міської територіальної громади. Тому міська влада та комунальні служби мають бути готовими до погіршення погодних умов.

Тож у середу, 13 січня, перший заступник Бердичівського міського голови Артем Азізов та заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Олена Благодир перевірили стан дорожньої техніки на комунальному підприємстві «Бердичівкомунсервіс». Артем Азізов наголосив на необхідності своєчасно, а головне – якісно проводити роботи з підсипки доріг та прибирання снігу. «Минулого разу у мене і у бердичівлян були певні нарікання до працівників комунальних служб, які не завжди старанно виконували свою роботу. Були випадки, коли я навіть підходив і дякував людям за їхню працю. А на окремих ділянках навпаки, роботи не проводилися взагалі. Я особисто буду їздити містом і контролювати якість», – запевнив перший заступник міського голови працівників підприємства.

Артем Азізов та Олена Благодир позитивно оцінили готовність підприємства до негоди. Адже практично вся техніка у робочому стані, піщано-соляна суміш готова у достатній кількості. Хоча, звісно, хотілося би, щоб техніка була дещо новіша та щоб її було трохи більше. Тому Артем Азізов дав доручення адміністрації МКП «Бердичівкомунсервіс» надати економічно-обґрунтовані пропозиції щодо закупівлі ще декількох одиниць необхідної техніки, якої не вистачає підприємству для більш ефективної роботи. Перший заступник впевнений, що і міський голова, і депутатський корпус підтримають таку гарну ініціативу.