Бердичів

міська рада

День Соборності України відзначили у Бердичеві

З нагоди відзначення Дня Соборності України у п’ятницю, 22 січня, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк разом із депутатами Бердичівської міської ради та Житомирської обласної ради поклали квіти до меморіалу «Слава Героям!», пам’ятника Т.Г. Шевченку та меморіальної дошки В.М. Чорноволу.

Цього року в Україні відзначають 102-гу річницю цієї знаменної дати. «Проголошення Акту Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою стало важливою подією в історії українського державотворення. Питання соборності та неподільності Української держави на жаль, актуальне і зараз, коли частина нашої території на Сході окупована ворогом. Тому ми маємо пам’ятати, що саме в єдності наша сила, а Україна – соборна, незалежна і вільна держава», – зазначив очільник міста.

Нагадуємо, що цього року, відповідно до діючих карантинних вимог, масові заходи у місті Бердичеві не проводилися. Однак закладами культури і освіти було проведено ряд тематичних заходів в режимі он-лайн.