Бердичів

міська рада

З 1 січня 2021 року підвищилась мінімальна пенсія для непрацюючих громадян

З 1 січня 2021 року у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати для непрацюючих пенсіонерів мінімальна пенсія за віком підвищилась  до 2400 грн.

Підвищення отримали особи, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж: жінки не менше 30 років та чоловіки – 35 років.

Перерахунок пенсії проведено з дня встановлення нового розміру мінімальної заробітної плати, крім пенсіонерів, які працюють (проводять діяльність пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування).

Пенсіонерам, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування), після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсія перераховується з урахуванням мінімальної заробітної плати, визначеної на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

Перерахунок пенсій здійснено автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ. Перераховані пенсії отримають понад 84 тисячі пенсіонерів Житомирської області. Також, продовжено виплату щомісячних доплат до пенсій розміром до 500 грн 80-річним пенсіонерам, мінімальна пенсійна виплата яких за наявності страхового стажу 25 років у чоловіків та 20 років у жінок становитиме не менше 2600 грн.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Останні новини