Бердичів

міська рада

На дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Соколятко” чекає перевірка

Під час наради надавачів соціальних послуг, яка відбулася сьогодні, 20 січня, про діяльність ввіреного їй закладу звітувала директор КП «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Соколятко» Бердичівської міської ради» Віра Каліновська. За словами заступника міського голови Олени Петрівської, є відповідне доручення міського голови по перевірці раціонального використання усіх об’єктів комунальної власності, закладів освіти, культури та спорту.

Віра Каліновська доповіла, що цього року табір «Соколятко» відзначить свій 73-й День народження, і практично вся матеріально-технічна база закладу – ще з радянських часів. Сьогодні тут працює 8 працівників: 4 сторожа, завгосп, робітник, бухгалтер та, безпосередньо, директор. Остання зізналася, що буває у таборі не частіше 1-2 разів на тиждень. Решту часу, стверджує, працює з документацією.

За словами Олени Петрівської, на утримання КП «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Соколятко» Бердичівської міської ради» з міського бюджету витрачається близько 864 000 гривень на рік. Це при тому, що минулого року табір у зв’язку з епідемією коронавірусу взагалі не приймав дітей, а у 2019 році тут оздоровилося лише 90 дітей (одна зміна). Причому всі вони – бердичівські. «Ніхто не говорить про закриття табору, але Ви як керівник, маєте думати над оптимізацією витрат та залученням якомога більшої кількості дітей. Не лише з Бердичева, але й з усієї області. Лише таким чином можна зробити його рентабельним. Табір фінансується з міського бюджету протягом року, а приймає дітей фактично лише два-три тижні на рік. При цьому ніяка робота не проводиться», – зазначила заступниця міського голови.

В ході доповіді також виявилося, що внаслідок мікробіологічного забруднення потребує повної заміни система водопостачання та водовідведення дитячого табору. А в 2013 році взагалі закінчився термін дії договору оренди земельної ділянки під територією табору, який Державне підприємство Бердичівське лісове господарство не хоче продовжувати. Олена Петрівська наголосила, що питання з орендою землі залишається невирішеним вже майже 7 років, і за цей час директором не було зроблено жодних ефективних кроків по врегулюванню даного питання. Вона пообіцяла разом з першим заступником міського голови Артемом Азізовим без будь-яких попереджень особисто перевірити матеріально-технічний стан комунального підприємства «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Соколятко» Бердичівської міської ради» та чим займаються його працівники у зимовий період. По результатах цього візиту і будуть зроблені відповідні висновки.

Один відгук

  1. Не пишіть брехню. Як вам не стидно?

Останні новини