Бердичів

міська рада

Проінспектувавши роботу МКП «Бердичівкомунсервіс», депутати звернулися до міського голови (фото)

За ініціативи міського голови Сергія Орлюка, депутати Бердичівської міської ради Юрій Ніколаєнко та Артур Іваненко проінспектували роботу МКП «Бердичівкомунсервіс», а саме – як комунальники чистять та підсипають дорожнє покриття.

Інспектували протягом ночі з 18.01.2021 р. на 19.01.2021 р., і побачене їх далеко не потішило. Після першого заходу техніки, депутати не спостерігали ані чистих доріг, ані якісно посипаних (комунальники працювали на Житомирській, Європейській та Вінницькій). З-поміж іншого, робітники не використовували техніку на повну потужність (вона може одночасно чистити та посипати проїзну частину).

За результатами інспектування, Юрій Ніколаєнко та Артур Іваненко звернулися до міського голови, висловивши стурбованість:

  • якістю виконання робіт з очистки від снігу та посипки піскосумішшю доріг міста (автомобіль вантажопідйомністю 5 т вночі до 2:30 посипав три вулиці – Житомирську, Європейську і Вінницьку, а автомобіль, що виїхав пізніше, використав на посипання однієї Житомирської близько 10 т);
  • відсутністю у водіїв маршрутних листів та передрейсового медичного огляду;
  • незрозумілою процедурою списання пального (водії не фіксують кілометраж під час виїзду і приїзду);
  • відсутністю графіку виконання робіт з очистки від снігу та посипки піскосумішшю доріг міста у розрізі вулиць та сформованих маршрутів.

У свою чергу, новопризначеного директора МКП «Бердичівкомунсервіс» депутати просять звернути увагу та привести у відповідність:

  1. Маршрути руху техніки МКП «Бердичівкомунсервіс», структуру їх визначення, а також графік руху техніки у розрізі вулиць;
  2. Процедуру списання палива і піскосуміші, так як водії не фіксують кілометраж під час виїзду і приїзду;
  3. Якість виконання робіт (на однакові маршрути руху – різні витрати піскосуміші);
  4. Нераціональне використання техніки (або лише для посипання, або лише для очистки, за можливості робити це одним автомобілем одночасно).
  5. Невикористання всіх можливих одиниць техніки. Частина – у простої.

Останні новини