Бердичів

міська рада

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців у 2020 році доповіли на засіданні виконкому

Як у 2020 році спрацював міський відділ ведення Державного реєстру виборців, доповіли на засіданні виконавчого комітету. Зі слів начальниці відділу Алли Новіцької, основними завданнями Реєстру відповідно ст.2 Закону України «Про Державний реєстр виборців», як і раніше, залишається: ведення персоніфікованого обліку виборців, складання списків виборців для проведення виборів та референдумів та облік виборчих дільниць, що існують на постійній основі.

Інформуючи присутніх про результати роботи у 2020 році, зазначила Алла Новіцька, ставилося за мету показати стан справ у відділі, наголосити на співпраці та взаємній відповідальності працівників відділу і тих організацій установ, підприємств, що наповнюють своїми даними Державний реєстр виборців. Разом із тим доповідачка планувала підвищити пізнавальну активність виборців,  показавши можливості звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців через мережу Інтернет, завчасно до проведення виборів, та у разі необхідності внести зміни, нагадати про можливість перевірити свої дані через Особистий кабінет виборця на сайті Центральної виборчої комісії.

По завершенні доповіді на цілому ряді моментів акцентував увагу міський голова. Так, зокрема, торкнувся невідповідностей у реєстрі виборців, наявності «мертвих душ» та квартир, що не існують. Державний реєстр виборців має бути приведено у відповідність, наголосив Сергій Орлюк, адже від цього напряму залежить, наскільки чесними будуть вибори і чи будуть на них допущені зловживання та фальсифікації.

З повною інформацією про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців у 2020 році можна ознайомитися, пройшовши за посиланням нижче: