Бердичів

міська рада

Про стан цивільного захисту Бердичівської МТГ за 2020 рік та основні завдання на 2021 рік інформували на засіданні виконкому

У   2020 році  органи управління та сили цивільного захисту (ЦЗ) Бердичівської міської територіальної громади виконували основні завдання ЦЗ в умовах  медико-біологічної надзвичайної ситуації природного  характеру, що пов’язана з захворюванням людей на коронавірус COVID-19, рівень НС – «місцевий». Про це членів виконавчого комітету інформував начальник відділу з питань НС та ЦЗН Віктор Рябушко.  

Протягом 2020 року проведено 36  засідань  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основне питання, що розглядалося, це питання ліквідації наслідків НС та запобігання виникненню інших НС.

Найважливішими заходами з питань цивільного захисту, проведеними у звітному році, зазначив Віктор Рябушко, виступила діяльність органів управління ЦЗ та штабу з ліквідації наслідків НС щодо запобігання розповсюдженню на території Бердичівської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. З цією  метою було проведено 32 засідання штабу з ліквідації наслідків НС, на яких розглянуто 45 питань щодо виконання громадянами, підприємствами, установами та організаціями обмежувальних та протиепідемічних заходів.

На необхідності щільно зайнятися питанням гідроспоруди у с. Скраглівка акцентував увагу міський голова Сергій Орлюк. Проблема у тому, що на неї відсутні будь-які документи, що є неприпустимим у випадку з об’єктом подібного значення. Міський голова доручив у найкоротші терміни попрацювати з відповідними організаціями та установами і віднайти потрібні документи. У випадку надзвичайної ситуації, зазначив, наслідки можуть бути непоправними.

Із повним текстом доповіді про стан цивільного захисту Бердичівської МТГ за 2020 рік та основні завдання на 2021 рік можна ознайомитися, пройшовши за посиланням: