Бердичів

міська рада

Рішення, що стосувалися життєдіяльності бердичівської громади, затвердили на засіданні виконавчого комітету

Понад 30 проєктів рішень розглянули члени виконавчого комітету на засіданні, що відбулося 28 січня. З-поміж іншого, були затверджені стан ведення військового обліку на території міста за 2020 рік та пропозиції щодо його поліпшення у 2021 році.

Низка рішень стосувалася діяльності виконкому: так було затверджено його Регламент, а також інструкції з діловодства та інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну. Окрім того, члени виконкому схвалили план роботи на І квартал 2021 року та перспективний план на весь 2021 рік.

Значна кількість рішень була пов’язана з внесенням змін до попередніх рішень виконавчого комітету щодо роботи деяких робочих груп, комісій, рад та комітетів: така необхідність виникла через кадрові зміни у структурі виконкому.

Члени виконкому надали дозволи на реконструкцію з добудовою до індивідуального житлового будинку та на встановлення реклами. Кільком суб’єктам господарювання навпаки – дозволи на розміщення рекламних засобів скасували.

Останні новини