Бердичів

міська рада

Соціальна робота у приєднаних громадах міста Бердичева

Бердичівським міським центром соціальних служб у взаємодії із старостою сіл Скраглівка та Підгороднє налагоджено ефективну взаємодію щодо здійснення соціальної роботи із найуразливішими категоріями населення, особливо з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, особами, які мають проблеми із законом, багатодітними родинами, особами із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В ході проведення соціальної роботи із мешканцями сіл виявлено нагальну потребу у обстеженні будинку, де проживає багатодітна родина. Начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Бердичівської міської ОТГ Рябушко В.М. у взаємодії із МКАРС (Котик П.В.) виявлено деформування стелі, зокрема несучих конструкцій, вжито запобіжні заходи та проведені аварійно-відновлювальні роботи щодо його усунення.

Сподіваємось на свідомий підхід мешканців громади щодо забезпечення безпечного проживання своїх родин, збереження свого здоров’я та життя. У разі виникнення проблемних питань вчасно звертатися до відповідних служб.

Адреса Бердичівського міського центру соціальних служб:

м. Бердичів, пл.. Центральна, 1, каб. 65

тел. 04143 4-23-34, 068 751 72 56

email:berd-mcsssdm@ukr.net

Останні новини