Бердичів

міська рада

У Бердичеві вшанують учасників бойових дій на території інших держав

Із метою відзначення 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, належного вшанування учасників бойових дій на території інших держав, вшанування мужності і звитяги військовослужбовців, забезпечення збереження пам’яті героїв, які загинули в Афганістані, поваги до бойових традицій українського народу у Бердичеві проведуть цілий ряд тематичних заходів. Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету.

Так 13 лютого, о 15:00, у міському Палаці культури відбудеться вечір пам’яті «Війна у пам’яті – біль у серці». О 10:00 15 лютого біля меморіалу загиблим воїнам-афганцям (вул. Євгена Старікова) відбудеться мітинг-реквієм.

Тематичні виховні години пройдуть у закладах загальної середньої освіти, у Публічній бібліотеці з філіями буде організовано експозиції та виставки літератури, присвячені участі українців у бойових діях на території інших держав, а у Музеї історії м. Бердичева – екскурсії для учнів шкіл та мешканців міста з метою вшанування світлої пам’яті полеглих та тих, кому довелося воювати на території інших держав.

Ветерани Афганської війни та члени Бердичівської міської організації Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних Сил, котрі брали участь у бойових діях на території інших держав, отримають продуктові набори.