Бердичів

міська рада

У Бердичеві затвердили плани з запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та заходи з протидії загрозам від негоди

Одразу кілька планів, пов’язаних з запобіганням надзвичайним ситуаціям затвердили на першому у цьому році засіданні комісії Бердичівської міської ТГ з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Насамперед, комісія склала план своєї роботи на 2021 рік. Затверджено було також комплексний міжвідомчий план щодо проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення громади з дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності та попередження різних надзвичайних ситуацій. Так само комплексний план окремо стосувався збереження та розвитку фонду захисних споруд цивільного захисту бердичівської громади.

Окрім того, до Порядку денного засідання увійшло питання про заходи щодо протидії загрозам під час ускладнення погодних умов на території громади.

Затвердили на засіданні іще один план на 2021 рік – план дій міських спеціалізованих служб, підприємств, установ та організацій з підготовки до пропуску льодоходу, дощових паводків та весняної повені. Складено список об’єктів життєзабезпечення населення, що можуть зазнати негативного впливу дощових паводків та повені. Затверджено й перелік підприємств, установ, організацій та служб міста, що зобов’язані (рекомендовано) створити триденний запас паливно-мастильних матеріалів.