Вітання голови Бердичівської міської територіальної громади Сергія Орлюка зі Святом Водохреща

Шановні жителі Бердичівської міської територіальної громади!

Від щирого серця вітаю вас зі світлим Святом Водохреща, яке знаменує хрещення Ісуса Христа та Богоявлення Господнє.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями, на жаль, довелося відмовитися від масових заходів, що зазвичай проходили у цей день на міському пляжі. Але від того не стала меншою наша віра. Адже вона не у крижаній купелі, а в наших серцях і душах.

Від мене особисто, від депутатського корпусу міста Бердичева та його виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання зі Святом Водохреща. Я хочу, щоб сьогодні кожен з нас припав до життєдайного джерела Божої любові. Тож нехай цілюща йорданська вода освятить ваші душі, змиє турботи та печалі і наповнить серця вірою і любов’ю, благословивши на добрі справи.

З повагою, голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк