До Дня пам’яті героїв Крут

Відповідно до Указу Президента України № 15/2007 від 15.01.2007 в Україні щорічно 29 січня відзначається День пам’яті героїв Крут. Саме в цей день у 2018 році малочисельний загін українських студентів дав бій більшовицькій армії. На заваді у багатотисячного війська стали 300 мужніх патріотів, захищаючи підступи до Києва. П’ять годин безперестанку студентський курінь стримував наступ ворожих солдатів, 28 патріотів потрапили в полон живими. Їх катували а потім розстріляли. Сьогодні о 16-00 на базі молодіжного центру «М-Формація» у Центральній міській бібліотеці відбудеться патріотична промоція «Юні оборонці України» за участю учнів Бердичівського вищого професійного училища. Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог, вхід вільний. Запрошуємо громадськість міста до участі.