Пішов із життя лікар Анатолій Биковський

Із глибоким сумом сповіщаємо, що на 75 році життя помер Анатолій Биковський. У Бердичеві Анатолія Биковського знали як досвідченого фахівця з лікувальної фізичної культури, котрий тривалий час займався відновленням учнів навчальних закладів міста.

Із 2007 по 2013 роки Анатолій Биковський працював лікарем у дитячо-юнацькій спортивній школі ім. В. Лонського. Крім того, він опікувався фізичним станом маленьких і юних футболістів у ДЮСШ м. Бердичева.

Тренери-викладачі та спортсмени, яким довелося працювати разом із Анатолієм Дмитровичем, незмінно відгукувалися про нього, як про відкриту й привітну людину з добрим серцем та висококласного професіонала.

Міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким Анатолія Биковського з приводу непоправної втрати.