Бердичів

міська рада

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк провів особистий прийом громадян

У середу, 10 лютого провів особистий прийом громадян Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Поспілкуватися з мером мали можливість більше 20 громадян, які попередньо записалися на прийом. Кілька звернень носили колективний характер. До Сергія Орлюка приїхали жителі села Підгородне, у яких виникла проблема з громадським транспортом та отриманням первинної медичної допомоги у зв’язку з незадовільним станом ФАПу.

Під час прийому було чимало звернень від громадян, які потребують вирішення житлового питання. В основному це пільгова категорія людей, серед яких воїни-афганці, діти-сироти, учасники АТО та ліквідатори аварії на ЧАЕС. Кілька звернень стосувалося поселення до гуртожитку та можливості ремонту або відселення з аварійних будинків. На жаль, в Бердичеві проживає багато людей, які тривалий час стоять на квартирній черзі. Однак держава не виділяє кошти на забезпечення їх житлом, цього року місто отримало можливість придбати усього три квартири. Це, безперечно, мало.

«Зараз міська влада активно проводить інвентаризацію житлового фонду. Вишукуємо пустуючі квартири без власника, щоб повернути їх у комунальну власність міста. Це дозволить прискорити процес забезпечення житлом тих, хто стоїть на черзі. Проконтролюю, щоб ця процедура була максимально прозорою» – запевнив Сергій Орлюк. Хоча зазначив, що швидким процес не буде.

Звернулися мешканці будинків по вулиці Лупова, 4 та Житомирська 2/6,  що знаходиться в аварійному стані. Дає тріщину при повній бездіяльності ЖЕКу будинок по вулиці Вінницька, 52. Це питання, які не вирішувалися роками і їх буде вивчати спеціальна комісія з виїздом на місце. Щоб прийняти фахові професійні рішення щодо можливості подальшої експлуатації та ремонту даних будинків.

Реагуючи на звернення голови ОСББ “Фіалка-59” Сергій Орлюк дізнався про ситуацію щодо незадовільної розчистки від снігу ділянки дороги від вулиці Житомирська, 53 до вулиці Всеволода Нестайка у напрямку ДНЗ №28. Також жінка поскаржилася, що у сьомому під’їзді будинку по вулиці Житомирська, 59 не гріють труби. Міський голова запевнив, що знайде можливість, щоб систему опалення оглянули фахівці теплоенерго.  Будуть прийняті відповідні рішення і по роботі «Бердичівкомунсервіс».

Також до міського голови прийшов на прийом керівник реабілітаційного центру «Промінчик» щодо продовження договору оренди комунального майна – приміщення по вулиці Руській, де знаходиться дана організація. Однак міський голова зустрів його прохолодно.

«Надзвичайно добре, що у місті Бердичеві працюють громадські організації, які допомагають дітям з інвалідністю. Це безумовно, важливо. Але до окремих організацій на жаль, є питання. Ще на початку своєї каденції я інспектував “Промінчик” та залишився незадоволений його роботою. З фахівців – лише логопед, який приймає по кілька годин на день. І той не є працівником центру а “позичається” в іншої організації. Приміщення у жахливому стані, чим займається організація – невідомо. На балансі центру є автобус, однак підозрюю, що він використовується у комерційних цілях» – поділився враженнями Сергій Орлюк.

На думку міського голови, сьогодні місто Бердичів має тільки негативні враження і борги у розмірі 70 000 гривень перед «Бердичівтеплоенерго» з боку центру реабілітації «Промінчик». Тому просто віддавати комунальне майно, щоб воно не використовувалося і накопичувало борги, ніхто не буде. Сергій Орлюк пообіцяв ще раз найближчим часом  навідатися у центр та перевірити, що змінилося з його останнього візиту. Також він воліє почути плани на майбутню діяльність центру реабілітації від його керівника, щоб прийняти виважене рішення по даному питанню.

Нагадуємо, що Бердичівський міський голова проводить особистий прийом громадян у другу та четверту середу місяця у громадській приймальні на І поверсі виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Виїзні прийоми громадян у мікрорайонах міста та с. Скраглівка, Підгородне проводяться згідно окремого графіку. Попередній запис за телефоном 4-22-55 та +380 (98) 072 60 40 або у режимі он-лайн за посиланням: