Бердичів

міська рада

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк влаштував свято для жителів сіл Скраглівка та Підгородне

Нещодавно до складу Бердичева приєдналися села Скраглівка та Підгородне, створивши одну об’єднану територіальну громаду. Міський голова Сергій Орлюк неодноразово навідувався до цих сіл, щоб особисто вивчити проблемні питання. А у суботу, 30 січня за його особистої ініціативи у спортивній залі Скраглівецької ЗОШ відбувся грандіозний концерт для місцевих жителів. Під час якого відзначили більше ста осіб зі Скраглівки та Підгородного, які зробили вагомий внесок у розвиток рідного села. Це ветерани ІІ світової війни, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, матері-героїні, довгожителі, ветерани праці та всі ті, хто заслужив шану і повагу земляків.

«Скажу, що для Скраглівки прізвище Орлюк знайоме, адже тут жили мій дід та прадід. На жаль, сьогодні ми не маємо будинку культури у такому великому селі, як Скраглівка. Є й інші питання що потребують вирішення. Хочу запевнити: я знаю про ваші проблеми, знаю, чим живе ваше село» – зазначив Сергій Орлюк, виступивши з вітальним словом перед громадою. Також міський голова скористався нагодою, і вручив квіти старості села – Ользі Мельник. Відзначивши, що задоволений її роботою.

У 2014 році в зоні АТО загинув житель села Підгородне Олег Реготун. Під час проведення концертної програми слова вдячності та підтримки лунали на адресу матері полеглого героя – Любов Іванівни Реготун. Міський голова наголосив, що ми маємо поважати і шанувати  матерів, у яких війна забрала синів. Адже вони виховали відважних воїнів, справжніх патріотів та захисників України. І саме завдячуючи нашим солдатам, ми маємо можливість жити під мирним небом, без вибухів снарядів та жахіть війни.

Концертна програма була організована силами творчих колективів міського Палацу культури ім. Шабельника. Жителі сіл Скраглівка та Підгороднє залишитися задоволені виступом артистів з міста. Кажуть, подібного заходу у них не було вже давно. На жаль, таке велике село, як Скраглівка, не має власного Будинку культури. Тож цю проблему теж потрібно буде вирішити. Є питання по освітленню вулиць, ремонту дамби. Це все буде вирішуватися. Головне, щоб люди відчули себе частиною однієї громади – каже Сергій Орлюк.

«Жителі сіл Скраглівки та Підгородне повинні відчувати себе частиною однієї великої родини – Бердичівської міської територіальної громади Ви не біля Бердичева – ви разом з Бердичевом. Запам’ятайте це. Тепер ми одна громада, тож маємо разом і святкувати, і вирішувати проблемні питання». – завив міський голова.

Один відгук

  1. Скраглівецької ЗОШ не правильно. Правильно Скраглівської ЗОШ. А в загалі з 1 січня 2021 року Скраглівська школа стала Скраглівською гімназією Бердичівської міської ради