Бердичів

міська рада

Бердичівські військові повернулися додому з зони ООС

Бердичів завжди був військовим містечком, де цінували і поважали важку працю військовослужбовців. Недарма тут дислокувалися військові частини, що зуміли зберегти професійність та професіоналізм навіть в умовах недофінансування. Починаючи з 2014 року, бердичівські військові брали активну участь у найзапекліших боях в зоні АТО. Має місто і своїх полеглих героїв, які не повернулися зі Сходу.

 Саме тому Бердичівська громада завжди радо зустрічає повернення додому своїх захисників з зони ООС. Добре розуміючи, що ці мужні воїни там захищають наше мирне життя. Щодня ризикуючи своїм власним.

Зворушлива зустріч відбулася на пероні вокзалу, бійців зустрічали звуками маршу та традиційними хлібом-сіллю. Особисто привітати наших військових з поверненням приїхав міський голова Сергій Орлюк.

«Ми радіємо, що ви повернулися живими та неушкодженими. Повернулися додому. До батьків, дружин, дітей. Ми раді вітати вас тут, на бердичівському вокзалі. Вітати вдома. Дякуємо вам за все, з поверненням!» – привітав наших героїв міський голова.