Бердичів

міська рада

Відбулася чергова сесія Бердичівської міської ради

У п’ятницю, 5 лютого, під головуванням Бердичівського міського голови Сергія Орлюка пройшло пленарне засідання п’ятої сесії Бердичівської міської ради. У засіданні окрім депутатів міської ради приймали участь депутати Житомирської обласної ради, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, відділів установ та організацій виконавчого комітету Бердичівської міської ради, представники громадськості та засоби масової інформації.

Близько 6 годин знадобилося депутатам, щоб опрацювати більше 60 питань, винесених на розгляд сесії. Переважна більшість з них стосувалася земельних питань, затвердження звітів по виконаним програмам у 2020 році. Також депутати внесли низку змін у раніше прийняті рішення та затвердили план роботи Бердичівської міської ради на 2021 рік.

За ініціативи депутата Житомирської обласної ради з обласного бюджету виділена субвенція у розмірі 100 000 гривень на  придбання ігрового майданчика, який буде встановлено біля міського Палацу культури ім. Шабельника О.А. за адресою: пл. Мистецька,1. У окремих депутатів Бердичівської міської ради виникли сумніви щодо доцільності розміщення ігрового об’єкту на даній території, і вони пропонували підшукати інше місце. Їх переконували: субвенція має цільове призначення і якщо не затвердити даний проєкт рішення – гроші «підуть» з Бердичева. Більшістю голосів рішення все ж було прийнято.  

Останні новини