Бердичів

міська рада

До уваги батьків багатодітних сімей!

Постановою Кабінету Міністрів України № 1003 від 28.10.2020 було внесено зміни до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 №209.

Зокрема, для продовження строку дії посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яка досягла 18 років та продовжує навчання за денною формою у закладі загальної середньої професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти – одним із батьків має надатись довідка, що підтверджує інформацію про зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки. Інформація підтверджується заявником кожного семестру, до закінчення закладу освіти, але не довше ніж до досягнення дитиною 23 років.

З питань продовження строку дії посвідчення батьків багатодітної сім’ї та/або дитини з багатодітної сім’ї необхідно звертатись до відділу з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, вул.Семенівська, 3, каб. №4, тел.: (04143) 7-40-54.

Управління праці, сім’ї та

соціального захисту населення